Офіційно

Згідно з дорученням Президента України В. Зеленського в Апараті РНБО України відбулися засідання робочих груп щодо вдосконалення роботи Головного ситуаційного центру

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Демедюк провів засідання робочих груп з питань енергетичної, соціальної та гуманітарної безпеки щодо вдосконалення роботи Головного ситуаційного центру.

Наради, що відбулися в Апараті РНБО України, було організовано відповідно до доручення Глави держави.

Виконавцям було презентовано модель роботи Головного ситуаційного центру України, зокрема у частині вимог до інформації та даних, що передаються до нього, а також маршрутів передачі таких даних.

Під час засідань було обговорено пропозиції стосовно вдосконалення роботи Головного ситуаційного центру України і впровадження на рівні державних органів та компаній єдиного підходу до процесу збору, передачі та накопичення даних.

Представники Апарату РНБО України наголосили на необхідності накопичення та узагальнення у Головному ситуаційному центрі виключно достовірних верифікованих даних, на підставі яких ухвалюватимуться стратегічні рішення у сферах національної безпеки.

 rnbo.gov.ua
 

Офіційно: