Офіційно

Комфорт і безпека пішохода – пріоритетність при проектуванні будь-якого міського простору, – Мінрегіон

«Пріоритетність у проектуванні вулиць чи будь-якого міського простору обов’язково повинна йти в першу чергу від комфорту і безпеки пішохода, а не від швидкості пересування автомобіля», — сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України Юліан Чаплінський під час панельної дискусії «Доступність та соціальні послуги» у рамках Форуму «Відкритий простір».

«Багато змін вже зроблено в державних будівельних нормах щодо інклюзивності, але в будь-якому випадку на цьому не плануємо зупинятись. Ми розглядаємо інклюзивність власне не тільки, коли мова йде про людей з інвалідністю. У Європі фактично кожна сьома людина вважається інклюзивною — це молоді мами чи батьки з візками, вагітні жінки, літні, хворі чи люди після операції. Тобто будь-яка людина, пересування якої ускладнене з різних умов. І Мінрегіон, коли буде робити всі кроки, які будуть стосуватись інклюзивності, буде керуватися цими принципами», — зазначив він.

Довідково

Форум «Відкритий доступ» відбувся з ініціативи Міністерства соціальної політики спільно з Офісом Ради Європи в Україні. Участь у заході взяли представники влади, громадськості та міжнародні експерти.

 kmu.gov.ua
 

Офіційно: