Офіційно

«Долоньки проти насильства»: столичні ювенальні поліцейські провели флешмоб для школярів

Учні сьомого класу взяли активну участь у спілкуванні з правоохоронцями. Під час заходу, ювенальні інспектори роз’яснити дітям серйозність та актуальність такого явища як домашнє насильство.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» поліцейські відділу ювенальної превенції провели для учнів школи № 9 Оболонського району профілактичний захід під назвою «Ні насильству», де розповіли дітям про види домашнього насильства.

«Дитячі» поліцейські столичного главку поліції Києва Світлана Гекалюк та Ганна Бєлікова пояснили школярам, що від насильства страждають не тільки жінки, а діти:

«Домашнє насильство буває психологічне, економічне, фізичне і сексуальне, яке може вчинятися членом родини.  Нажаль, це явище сьогодні дуже актуальне. Тому важливо не замовчувати про це і розповідати дорослим або поліцейським про такі випадки, якщо вони мають місце».

Під час заходу правоохоронці організували флешмоб, де разом із дітьми вишикувались у формі «долоні» та розкрили помаранчеві парасольки. Таким чином вони закликали громадськість не бути байдужими до домашнього насильства.

Також на заході розмістили дитячі картини на тему «Діти проти насильства». Крім цього, усі бажаючі мали змогу приклеїти на стенд «долоньку» з побажанням про безпечне середовище проти насильства та агресії.

Відділ комунікації поліції Києва

Анастасія Костюченко

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: