Офіційно

Члени ЦВК беруть участь у Регіональній парламентській конференції в Грузії

Сьогодні, 2 грудня, в столиці Грузії місті Тбілісі розпочалася дводенна Регіональна парламентська конференція із запобігання та реагування на зловживання адміністративними ресурсами під час виборчого процесу: роль національних парламентів.

Захід організований Парламентською асамблеєю Ради Європи та Венеційською комісією Ради Європи. У конференції в складі української делегації беруть участь члени Центральної виборчої комісії Юрій Буглак та Ірина Єфремова.

Із вітальними словами до учасників заходу звернулися заступник Голови парламенту Грузії Кахабер Кучава, член ПАРЄ, депутат Національних зборів Франції Марі-Крістін Даллоз та керівник офісу Ради Європи в Тбілісі Крістіан Урсе.

Як повідомила Ірина Єфремова, вони звернули увагу на непересічність і важливість цієї конференції. Адже проблематика виборів має велике значення для будь-якої держави, а виклики, які існують у виборчому процесі, можуть вплинути на результати демократичних виборів. Тож завдання учасників конференції полягає в детальному обговоренні таких загроз та пошуку оптимальних шляхів для їх запобігання.

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: