Офіційно

Анонс: Щорічна конференція Української асоціації представниць правоохоронних органів (УАППО)

02.12.2019 / 15:5543

У вівторок, 3 грудня, за участі керівництва Міністерства внутрішніх справ відбудеться друга щорічна конференція Української асоціації представниць правоохоронних органів.

Українська асоціація представниць правоохоронних органів працює над впровадженням гендерної рівності та сприяє забезпеченню рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків у правоохоронних органах. УАППО є платформою для обміну досвідом у сфері лідерства і кар’єрного зростання. У конференції УАППО візьмуть участь близько 300 представниць різних правоохоронних агенцій, а також українські та міжнародні експерти.

Місце проведення: Міжнародний центр культури і мистецтв, вул. Героїв небесної сотні, 1, м. Київ.

Початок заходу: о 9:30.

Акредитація проходитиме за електронною поштою [email protected] до 17:00 2 грудня. Прохання надати такі дані: ПІБ, дата народження, серія та номер паспорту (зі скан-копією першої сторінки), редакційне посвідчення (скан-копія), мобільний номер телефону.

Приклад оформлення особистих даних у листі: ПІБ, журналіст/оператор/фотограф, дата народження у форматі ДЕНЬ.МІСЯЦЬ.РІК, серія та номер паспорту, № посвідчення, контактний телефон.

Департамент комунікації МВС України


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: