Офіційно

«Дитячі» поліцейські провели для столичних школярів «Олімпійський урок»

Під час заходу на спортивному майданчику панувала атмосфера спорту, команди та дружби.

Працівники ювенальної превенції столичного главку спільно з представниками фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», з метою популяризації здорового способу життя та профілактики правопорушень серед підростаючого покоління провели спортивний поєдинок. Так,  у спортивному залі загальноосвітньої школи № 228 міста Києва змагалися учні 5-8 класів.

Перед початком перегонів школярі разом із гостями вишикувалися у залі та провели зарядку, як справжні спортсмени. Після чого розпочалася боротьба за першість. Змагання включали в себе естафети, квести та різноманітні конкурси, тож діти поділилися на команди.

Школярі-учасники спритно демонстрували силу, витримку, вміння та навики з виконання спортивних вправ. Діти завзято змагалися за отримання перемоги саме своєї команди, та все ж таки перемогла дружба.

На завершення усі учасники  отримали подарунки та подяки за активну участь у спортивних змаганнях, у свою чергу дітлахи подякували організаторам заходу  за весело проведений час та фотографувалися на згадку.

Відділ комунікації поліції Києва

Анна Шевчук

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: