Офіційно

Секретар РНБО України Олексій Данілов взяв участь у презентації роботи навчального ситуаційного центру кібербезпеки Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов взяв участь у презентації роботи навчального ситуаційного центру кібербезпеки Інституту спеціального зв`язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», зустрівся з викладачами та студентським складом навчального закладу.

Під час заходу співробітники та курсанти Інституту розповіли про основні напрями роботи установи, процеси модернізації підготовки військових та цивільних кадрів, а також про досягнення курсантів та випускників Інституту.

Крім того, керівництво Інституту презентувало Секретареві РНБО України особливості функціонування навчального ситуаційного центру кібербезпеки, зокрема, можливості центру з аудиту та оцінки захищеності комп`ютерних систем, розвідки та прогнозування кіберінцидентів, моделювання та попередження кібератак.

Секретар РНБО України відзначив високий рівень викладацького складу Інституту спеціального зв`язку та захисту інформації НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та наголосив на необхідності підсилення підготовки військових спеціалістів з кібербезпеки. Зокрема, на думку Олексія Данілова, їм необхідно надавати більше практичних можливостей застосовувати отримані знання, акцентувавши увагу на перспективності проведення пен-тестів у державних установах.

На думку Олексія Данілова, «кібер, ІТ та аналітика великих даних – це ключові пріоритети для України». «Це майбутнє нашої держави», – сказав він, висловивши переконання у необхідності збільшення обсягів підготовки відповідних фахівців Інституту зі 140 до 200 осіб та залучення їх до роботи, зокрема, Національного центру кібербезпеки.

Секретар РНБО України також взяв участь у церемонії покладання квітів до меморіальної дошки розвідникові, генерал-майорові Збройних Сил України, Герою України Максиму Шаповалу.

Фотогалерея

 rnbo.gov.ua
 

Офіційно: