Офіційно

Близько 350 членів ТВК підвищили свій професійний рівень завдяки тренінгам ЦВК

Комісія продовжує підготовку до місцевих виборів, в тому числі й через навчання

27 листопада завершився десятиденний цикл тренінгів для членів територіальних виборчих комісій (ТВК) з питань організації підготовки та проведення перших та додаткових місцевих виборів, які призначені на 22 та 29 грудня 2019 року.

Вони охопили практично всю Україну – пройшли в 24 областях. Загалом, в 32 окремих тренінгах взяли участь 345 учасників, з яких 50 – чоловіки і 294 – жінки.

Під час навчання члени ТВК досконало опанували такі теми, як статус та повноваження членів виборчих комісій, організація роботи комісії напередодні та в день голосування, порядок реєстрації кандидатів на місцевих виборах. Окрема увага приділялася роботі зі списками виборців і порядку розгляду скарг. Після засвоєння теоретичних знань, на завершальному етапі учасники програми на практиці відпрацювали змодельовану фінальну частину – встановлення підсумків голосування та результатів виборів. 

Окрім цього, учасникам було надано основну інформація щодо закупівлі ТВК за бюджетні кошти товарів, робіт і послуг, необхідних для підготовки та проведення перших та додаткових місцевих виборів. Також вони отримали базові знання щодо здійснення вибіркового контролю виборчих фондів кандидатів та аналізу відповідних фінансових звітів.

Тренінги були організовані Центральною виборчою комісією за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем IFES в Україні. Їх проводили досвідчені фахівці, підготовлені Центром управління навчанням учасників виборчих процесів ЦВК.

ДОВІДКОВО. Перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об
 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: