Офіційно

Луганщина: рятувальники продовжують допомагати людям на КПВВ “Станиця Луганська”

21.11.2019 / 12:2963

20 листопада у Станиці Луганській відкрили відбудований міст через річку Сіверський Донець на лінії розмежування. Це дає змогу людям у нормальних умовах перетинати лінію розмежування. Міст пішохідний, але за необхідності ним зможе проїхати карета швидкої медичної допомоги.

Відбудова мосту тривала 3 місяці. Зауважимо, що піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій обстежували та здійснювали розмінування території в районі мосту через річку Сіверський Донець та підрозділи Служби порятунку Луганщини демонтували і вивозили інженерні загородження та бетонні конструкції зруйнованого мосту.

З 2014 року пункт через лінію розмежування у Станиці Луганській залишається єдиним у Луганській області. Контрольний пункт в'їзду-виїзду щодня у будь-яку пору року перетинають близько десяти тисяч громадян. Перетин лінії зіткнення особливо є важким для людей із маленькими дітьми, з милицями або на інвалідних візках, людей похилого віку, саме тому для надання допомоги громадянам з 2014 року на пункті пропуску несуть чергування рятувальники Луганщини.

Необхідність перетинати лінію зіткнення – це постійна реальність, у якій живуть тисячі літніх українців. Допоки людям буде необхідна допомога на КПВВ, рятувальники будуть нести чергування. Саме рятувальники у будь-який час, будь-де та за всяких обставин допоможуть кожному, хто цього потребує.

Пресслужба ДСНС

 


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: