Офіційно

ДСНС співпрацюватиме з країнами ЄС у сфері обміну інформацією про транскордонні аварії

20.11.2019 / 15:3594

Кабінет міністрів України сьогодні, 20 листопада, на засіданні присвяченому питанням європейської інтеграції підтримав проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки».

Презентуючи законопроект, заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук заявила, що Україна продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання і співпрацює з європейськими колегами – членами ЄС у сфері протидії транскордонним надзвичайним ситуаціям.

«Сьогодні уряд підтримав проект Закону, який дозволить напрацювати ефективні механізми координації між ДСНС та державами-членами ЄС у боротьбі з наслідками аварій та надзвичайних ситуацій, які мають транскордонні наслідки», – зазначила заступник міністра.

Документом визначається, що ДСНС здійснює координацію дій інших органів з метою запобіганням надзвичайним ситуаціям, а також надсилає аварійне сповіщення та інформацію у разі транскордонного впливу аварії на об’єкти підвищеної небезпеки в іншій державі. Ця норма є двосторонньою.

Тетяна Ковальчук пояснила, що прийняття проекту Закону дозволить привести законодавство України у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері безпеки об’єктів підвищеної небезпеки.

«Надзвичайні ситуації не мають кордонів, ми повинні працювати з нашими партнерами і сусідами, щоб мінімізувати шкоду від надзвичайних ситуацій», – сказала вона.

Департамент комунікації МВС України

ФОТО Андрія Новицького


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: