Офіційно

32 тренінга для членів ТВК у 24 областях України

 ЦВК продовжує підготовку до місцевих виборів, в тому числі й через навчання

Протягом найближчих 10 днів, з 18 по 27 листопада, практично у всіх областях України триватимуть тренінги для членів територіальних виборчих комісій (ТВК) з питань організації підготовки та проведення перших та додаткових місцевих виборів, які призначені на 22 та 29 грудня 2019 року.

Під час навчання члени ТВК вже почали опановувати такі теми, як статус та повноваженнями членів виборчих комісій, організація роботи комісії напередодні та в день голосування, порядок реєстрації кандидатів на місцевих виборах. Окрема увага приділена роботі зі списками виборців і порядку розгляду скарг. А на завершальному етапі, після засвоєння теоретичних знань, учасники програми на практиці відпрацюють фінальну частину – встановлення підсумків голосування та результатів виборів.

Окрім цього, учасникам тренінгів надається основна інформація щодо закупівлі ТВК за бюджетні кошти товарів, робіт і послуг, необхідних для підготовки та проведення перших та додаткових місцевих виборів. Також вони отримають базові знання щодо здійснення вибіркового контролю виборчих фондів кандидатів і аналізу відповідних фінансових звітів.

Тренінги організовані Центральною виборчою комісією за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем IFES в Україні. Їх проводять досвідчені фахівці, підготовлені Центром управління навчанням учасників виборчих процесів ЦВК.

 

ДОВІДКОВО. Перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об
 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: