Офіційно

Правоохоронці розшукали 17-річну дівчину, яка через конфлікт з батьками пішла з дому

Близько тижня втікачка спала у під’їздах будинків та блукала по вулицям столиці. Неповнолітню знайшли працівники поліції та повернули її в родину.

Нагадаємо, що пошуки дівчини розпочалися 9 листопада..

Як прокоментував начальник сектору ювенальної превенції Деснянського управління поліції Олександр Поліщук, про зникнення доньки нам повідомила її мати:

«Треба відзначити активну допомогу заявниці, яка, маючи на вихованні ще двох неповнолітніх дітей, знаходила час на пошуки своєї дитини спільно з правоохоронцями. Наші зусилля ускладнювалися тим, що дівчина не мала друзів та пішла з дому без мобільного телефону. Ми перевіряли інформацію перехожих, які могли її бачити на вулиці та у громадському транспорті. Врешті працівники ювенальної превенції вирішили чекати неповнолітню у місцях, де її частіше всього бачили, та згодом виявили на столичному продовольчому ринку. Вона пояснила, що пішла з дому через те, що мати забороняла їй палити».

Жодних протиправних дій відносно неї вчинено не було. Співробітники ювенальної превенції районного управління поліції провели з втікачкою профілактично-роз’яснювальну бесіду та застерегли від подальших необдуманих вчинків, що можуть призвести до негативних наслідків.

Відділ комунікації поліції Києва

Наталія Федоровська

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: