Офіційно

Київські поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції «Тиждень безпеки дорожнього руху»

Для запобігання неприємних ситуацій на дорогах правоохоронці постійно проводять превентивні заходи серед учнівської молоді. Цього разу участь у акції взяли поліцейські відділу ювенальної превенції столичного главку та Управління поліції охорони, які відвідали своїх підшефних.

Вже традиційно під час навчального процесу поліцейські зустрічаються з дітлахами, зокрема, в підшефній спеціалізованій школі-інтернаті №12 Дарницького району. Під час таких візитів правоохоронці нагадують вихованцям про Правила дорожнього руху, аби діти безпечно поводилися на автодорозі.

«Дорожній» урок складався із двох частин. У першій – гості в погонах розповіли хлопцям та дівчатам про те, яких правил безпечної поведінки на дорозі треба дотримуватись та до яких негативних наслідків може призвести нехтування ними.

У другій частині заняття поліцейські ознайомили учнів із спецзасобами, котрі правоохоронці використовують у службовій діяльності, та дозволили їм посидіти за кермом патрульного автомобіля.

По закінченню працівники поліції висловили сподівання, що їх підшефні добре засвоїли дорожню грамоту і завжди будуть дисциплінованими учасниками дорожнього руху.

Відділ комунікації поліції Києва

Євген Ласкін

 

 

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: