Офіційно

Поліція Луганщини розшукує зловмисника, який втік з-під варти

09.11.2019 / 10:107

Раніше судимий Вадим Байдак втік під час конвоювання. На пошуки зловмисника залучили всі наряди луганських правоохоронців, орієнтування передали в інші регіони.

Новоайдарським відділом поліції ГУНП в Луганській області розшукується Байдак Вадим Дмитрович, 07.09.1997, який 08.11.2019 року під час конвоювання до ізолятору тимчасового тримання м. Старобільськ скоїв втечу з-під варти.

У рамках кримінального провадження, що перебуває у провадженні Новоайдарського відділу поліції, підозрюється у скоєнні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ст. 186 КК України. Зловмисник є грабіжником.

Був одягнений: світло-коричневу куртку з капюшоном, чорні спортивні штани (ззаду на штанах білі полоси, горизонтальні, нижче коліна), чорні кросівки.

Прикмети: волосся чорне, коротке, ніс прямий, широкий, очі темні, має темний колір шкіри.

Шановні громадяни! Всім, хто володіє інформацією про розшукуваного втікача, або знає про його місцеперебування, прохання зателефонувати за телефонами: 066-164-51-55, 066-920-84-57 або за телефоном 102. Анонімність гарантується!

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом втечі з-під варти (ст. 393 ККУ). Крім того, призначене службове розслідування щодо дій поліцейських, які здійснювали конвоювання.

Відділ комунікації поліції Луганської області

 


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: