Офіційно

У Києві правоохоронці викрили на шахрайстві працівницю Нацбанку та її спільника

Будучи службовою особою, зловмисниця через посередника вимагала 30 тисяч доларів США у представника фінансової компанії за видачу ліцензії. Затримання відбулося після того, як їй передали 15 тисяч доларів США.

Сьогодні, 7 листопада, слідчі поліції Києва під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва, за матеріалами Служби безпеки України, затримали службову особу Національного банку України та її посередника.

«Затримали  співробітницю Нацбанку та її посередника після 15 тисяч доларів США, це – половина від суми, яку вона вимагала  за вирішення питання щодо продовження ліцензії фінансовій компанії для здійснення валютних операцій. Обох затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України», – повідомив заступник начальника слідчого управління поліції Києва  Едуард Соловйов.

У кримінальному провадженні, які розпочато за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, проводяться невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу.

Відділ комунікації поліції Києва

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: