Офіційно

У Києві заступили на чергування мобільні групи із реагування на факти домашнього насильства

Вузькоспеціалізовані поліцейські оперативно реагуватимуть на всі такі виклики та здійснюватимуть захист жертв від кривдників.

Сьогодні, 6 листопада, поліцейські у складі мобільних груп із реагування на факти домашнього насильства заступили на добове чергування. Насправді для Києва це вже не перший досвід профілактичної роботи у цьому напрямку, адже ще у 2017-му у Дарницькому районі столиці запустили пілотний проект із протидії сімейному насиллю.

До складу спеціалізованих мобільних груп входять працівники ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції, а також у разі необхідності долучаються патрульні та працівники служби у справах дітей та сім’ї. А якщо у діях кривдника виявлять ознаки кримінального правопорушення, то залучатимуться слідчі та оперативники.

Серед основних завдань таких груп – проведення профілактичної роботи,  своєчасне реагування на факти домашнього насильства, надання допомоги постраждалим особам з урахування результатів оцінки ризиків, винесення термінових заборонних приписів кривднику тощо.

Тож якщо ви постраждали від домашнього насильства, обов’язково звертайтеся до поліції, аби правоохоронці могли швидко відреагувати на такий факт, допомогти та покарати кривдника у межах закону.

Нагадаємо: раніше столичні поліцейські удосконалювали навички реагування на виклики про насильство у сім’ї

Відділ комунікації поліції Києва

Анастасія Костюченко

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: