Офіційно

Голова ЦВК Олег Діденко: “Одне із головних завдань – модернізація Комісії, впровадження в її діяльність новітніх технологій”

23 жовтня відбулася робоча зустріч Голови Центральної виборчої комісії Олега Діденка з Координатором проектів ОБСЄ в Україні Надзвичайним і Повноважним Послом Генріком Вілладсеном. У заході також взяли участь заступники Голови Комісії Сергій Дубовик, Віталій Плукар, секретар Комісії Олена Гатаулліна, члени Комісії Оксана Боярчук, Сергій Постівий, керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах, керівники структурних підрозділів Секретаріату Комісії, спеціаліст з питань виборів та врядування Координатора Євген Побережний та спеціаліст проекту “Посилення кібербезпеки і прозорості виборчих процесів в Україні Координатора Ігор Ткаченко.

Голова Комісії подякував Координатору проектів ОБСЄ в Україні за багаторічну підтримку й допомогу, що надавалася ЦВК з самого початку співпраці. Зокрема, за передану для потреб Комісії офісну техніку та приладдя, участь у навчанні членів комісій під час усіх виборчих процесів, підготовку просвітницьких матеріалів, навчальних збірників та організацію для обміну досвідом закордонних відряджень тощо.

Своєю чергою Генрік Вілладсен теж наголосив на довгому (понад 10 років) співробітництві та додав, що він, як Координатор готовий і надалі всіляко підтримувати діяльність Комісії щодо організації і проведення виборів та виконання Україною своїх зобов
 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: