Офіційно

Сергій Яровий: Забезпечити гідні умови для людей, які щодня рятують життя, основна задача МВС

21.09.2019 / 15:4669

На столичному Хрещатику, сьогодні, 21 вересня  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника, який уся Україна святкувала на початку тижня — 17 вересня.

 

В урочистостях взяли перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, Голова ДСНС Микола Чечоткін та заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

Сергій Яровий вручив п’ятьом працівникам ДСНС сертифікати на житло, яке було придбане для рятувальників на умовах пільгового фінансового лізингу.

«Немає у світі більш благородної професії, ніж рятувати людські життя. Наша задача — забезпечити вам належні умови для виконання завдань та викликів, що постають перед вами щодня. МВС йде у ногу з часом і намагається враховувати всі проблеми і потреби рятувальників. Тому ми й розпочали програму лізингу, щоб кожна родина мала своє житло», – сказав Сергій Яровий.  

Крім того, перший заступник міністра внутрішніх справ зазначив, що МВС робить все, аби надати достойну матеріально-технічну базу для рятувальників. «Щоб ви могли виконувати свою роботу якісно, ми забезпечуємо сучасною авіаційною технікою. З початку контракту з французькою компанією до України прибуло чотири вертольоти. Три вже передано на потреби ДСНС», – додав Сергій Яровий.

У свою чергу, заступник Міністра інфраструктури України передав Державній службі з надзвичайних ситуацій сертифікат на 20 легкових автомобілів спеціалізованого призначення служби безпеки дорожнього руху та 10 спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів легкого типу (САРМ-Л).

Указом Президента України, медаллю “За врятоване життя” нагородили Артема Андрієнка, який є також лауреатом Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник 2019 року”, а орден “За заслуги” ІІІ ступеня отримав заступник начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Анатолій Торяник.

Серед нагороджених були й спортсмени-рятувальники, яким Голова Служби вручив нагрудні знаки “Знак Пошани”: переможницю 12-го чемпіонату Європи з легкої атлетики у метанні молота Валерію Іваненко, чемпіонку ІІ-х Європейських ігор з боротьби самбо у ваговій категорії понад 80 кілограм Анастасію Сапсай та чемпіона ІІ-х Європейських ігор з легкої атлетики у змішаній естафеті Станіслава Сенника.

Традиційно, до Дня рятівника у столиці вже другий рік поспіль проходять дводенні Міжнародні змагання “Найсильніший пожежний-рятувальник”. У перший день змагань, участь у яких беруть команди з усієї країни, а також спортсмени з Республіки Білорусь, Польщі, Литви, вже визначилися перші переможці та призери: так, у жіночій першості золото виборола білоруска Наталія Бондаренко, а бронза та срібло дісталися киянкам Оксані Чехмейстренко та Вікторії Кручок.

Відвідувачі та гості свята також могли насолодитися музичними паузами у виконанні скрипаля-віртуоза Олександра Божика. Дуету баяністів “Монте Карло”, дитячої творчої школи Павла Табакова” з піснею “FIRE” та, звичайно, оркестру Державної служби з надзвичайних ситуацій.

 


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: