Офіційно

За матеріалами СБУ оголошено про підозру ключовому фігуранту справи з розкрадання коштів страхової компанії «Гарант-Лайф»

За матеріалами Служби безпеки України оголошено про підозру ще одному ключовому фігуранту справи з розкрадання коштів страхової компанії «Гарант-Лайф».

Співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Генпрокуратури у межах кримінального провадження продовжують документування протиправної схеми з привласнення коштів страхової компанії «Гарант-Лайф». Унаслідок оборудки товариство фактично доведене до банкрутства, а понад 10 тисяч клієнтів залишились без заощаджень, внесених як платежі на страхування життя.

Правоохоронці встановили одного із ключових учасників протиправної схеми, колишнього Голову правління страхової компанії, через дії якого у 2016 році вкладникам завдано збитки на загальну суму понад 28 мільйонів гривень.

Фігуранту провадження оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Раніше Служба безпеки України повідомляла про оголошення підозри попереднику зловмисника на посаді Голови правління страхової компанії.

Наразі відповідними органами планується накладання арешту на майно фігурантів справи для компенсації заощаджень, втрачених клієнтами товариства.

Тривають слідчі дії.

 

Пресцентр СБ України

 ssu.gov.ua
 

Офіційно: