Офіційно

В м. Скоп’є підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян

12 липня 2019 року в м. Скоп’є підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян.

Угодою передбачається, що громадяни України та громадяни Республіки Північна Македонія, які користуються дійсними біометричними проїзними документами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом і перебувати без віз на території іншої з держав за умови, що строк їхнього перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Угодою також скасовується необхідність оформлення довгострокових віз для працевлаштування, навчання, возз’єднання сім’ї та/або імміграції і запроваджується безкоштовне оформлення інших категорій довгострокових віз.

Про дату початку застосування положень Угоди буде повідомлено додатково.

Водночас, до 15 березня 2020 р. громадяни України та Республіки Північна Македонія можуть подорожувати до іншої з держав без віз на підставі взаємних односторонніх рішень двох держав.

 mfa.gov.ua
 

Офіційно: