Офіційно

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №525/2019

Про делегацію України для участі у Щорічній зустрічі експертів держав — учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення

1. Утворити делегацію України для участі у Щорічній зустрічі експертів Держав — учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (29 липня — 8 серпня 2019 року, м.Женева, Швейцарська Конфедерація), у такому складі:

КЛИМЕНКО Юрій Аркадійович — Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, глава делегації

КАПУСТІН Олександр Вікторович — заступник директора — начальник відділу нових викликів і загроз — секретаріату Національного органу України з виконання Конвенції про заборону хімічної зброї Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України, заступник глави делегації

КОМІСАРЕНКО Сергій Васильович — директор Інституту біохімії ім.О.В.Палладіна Національної академії наук України, академік Національної академії наук України, заступник глави делегації (за згодою)

ГОЛОВКО Анатолій Миколайович — директор Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів, академік Національної академії аграрних наук України (за згодою)

ЗАДОРОЖНА Вікторія Іванівна — директор державної установи «Інститут епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.В.Громашевського» Національної академії медичних наук України, член-кореспондент Національної академії медичних наук України (за згодою)

ТУКАЛО Михайло Арсентійович — директор Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України (за згодою).

2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі у Щорічній зустрічі експертів держав — учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення.

3. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі у Щорічній зустрічі експертів держав — учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення А.Головка, В.Задорожної, С.Комісаренка та М.Тукала (відряджаються з 28 липня до 9 серпня 2019 року).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 www.president.gov.ua
 

Офіційно: