Офіційно

Голова Координаційного штабу МВС провів зустріч з представниками Національного демократичного інституту

10.07.2019 / 17:3311

Сьогодні, 10 липня, радник міністра внутрішніх справ, голова координаційного штабу МВС Іван Стойко провів зустріч з делегацією Національного демократичного інституту міжнародних відносин в Україні (НДІ) щодо підготовки правоохоронних підрозділів до позачергових виборів до Верховної Ради України.

Сторони обговорили питання забезпечення безпеки громадян під час виборчого процесу та реагування на порушення виборчого законодавства.

Іван Стойко зазначив, що міністром внутрішніх справ був підписаний план забезпечення безпеки під час виборчого процесу.

«Незважаючи на завчасність виборів та короткий період для підготовки до виборчого процесу, МВС готове до будь-якого розвитку подій під час виборів», – сказав він.

Радник міністра додав, що з 15 липня МВС і підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади переходять на посилений режим несення служби, під час якого будуть задіяні понад 130 тис. працівників Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України та Державної міграційної служби України.

Голова Координаційного штабу Іван Стойко також зазначив, що правоохоронці безперебійно проводять моніторинг оперативної ситуації, миттєво реагують на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства, враховують усі можливі зовнішні та внутрішні виклики та готові протидіяти будь-яким втручанням в передвиборчий процес. Крім цього, він вкотре закликав кандидатів і їхні команди проводити чесно передвиборчу кампанію і не влаштовувати будь-які провокаційні заходи.

У ході зустрічі сторони домовилися співпрацювати з метою посилення довіри громадськості до виборчого процесу та проведення чесних та прозорих виборів.

Департамент комунікації МВС України

Фото Миколи Анацького


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: