Офіційно

Олександр Фацевич: Позиція поліції під час виборів незмінна – реагування на усі повідомлення та аполітичність

09.07.2019 / 18:480

На цьому заступник Голови Національної поліції України наголосив під час наради в Одесі з представниками силових структур та громадської мережі ОПОРА в Одеській області.

Олександр Фацевич заслухав керівників поліції превенції щодо готовності до забезпечення публічного порядку та безпеки громадян під час виборів до Верховної Ради України.

«Профілактикою порушень у виборчій сфері є щоденна комунікація з населенням. Якщо громадяни бачитимуть, що ви реагуєте на всі без винятку правопорушення – їхня кількість зменшиться врази», – зазначив Олександр Фацевич.

Він наголосив, що агітаційної продукції без вихідних даних можна позбутися, якщо притягувати до відповідальності і того, хто її друкував, і того, хто її замовив.

У своєму виступі очільник поліції регіону Олег Бех зазначив, що в рамках агітаційної кампанії поліція виявляє багато таких правопорушень.

«Наше ключове завдання – це реєстрація і перевірка усіх повідомлень. Кандидати мають розуміти, що якщо вони порушуватимуть законодавство – вони відповідатимуть за свої незаконні дії», – наголосив Олег Бех.

Голова громадської мережі ОПОРА в Одеській області Анатолій Бойко високо оцінив взаємодію з поліцією під час виборів у Президенти України та нинішньої передвиборчої кампанії. Він підкреслив, що громадяни дали дуже високу оцінку роботі поліції під час попереднього виборчого процесу і парламентські вибори мають тільки закріпити отриманий результат.

Відділ комунікації поліції Одеської області

 


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: