Офіційно

Міністр оборони України взяв участь у погашенні конвертів на підтримку полонених українських моряків

Сьогодні, 7 липня, в Одесі, під час урочистостей з нагоди відзначення Дня ВМС ЗС України відбулося погашення конвертів Міністром оборони України Степаном Полтораком та директором Одеської Філії АТ «Укрпошта» Сергієм Дроздом.

Конверт «Україна чекає на Вас!» присвячений бранцям, заручникам і політв’язням, які перебувають у в’язницях Російської Федерації та на окупованих територіях України.

На конверті зображена картина художниці Беати Куркуль «Маленький кораблику, повертайся додому», яка була створена на підтримку українських моряків, захоплених у полон російськими силовиками поблизу Керченської протоки 25 листопада 2018 року.

Крім того, Степан Полторак взяв участь у церемонії покладання вінка та квітів на воду в честь загиблих під час несення служби військових та цивільних моряків.

На зовнішньому рейді Міністр оборони Степан Полторак разом з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України адміралом Ігорем Воронченком, командувачем 6-го флоту США віцеадміралом Лізою Франкетті та почесними гостями вшанували пам`ять загиблих. На їх честь пролунали залпи військового салюту.

 kmu.gov.ua
 

Офіційно: