Офіційно

Президент України та Президент Європейської ради відвідали район ООС

Президент України Володимир Зеленський і Президент Європейської ради Дональд Туск побували у районі розведення сил і засобів в Станиці Луганській.

 

Під час візиту високих гостей супроводжували начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак, Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський та голова Державної прикордонної служби України Сергій Дайнеко.

На КПВВ Станиця Луганська  генерал-лейтенант Олександр Сирський ознайомив Володимира Зеленського та Дональда Туска з поточною ситуацією на цій ділянці. Також Президент України та Президент Європейської ради поспілкувалися з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та місцевими мешканцями. А також ознайомилися з гуманітарними проектами, що реалізуються за підтримки ЄС.

На території КПВВ Глава держави зробив зупинку, аби вшанувати пам`ять і покласти квіти до пам`ятного знаку українським воїнам, які загинули в боях з російськими окупантами. 

Крім цього, високим гостям були представлені результати роботи груп розмінування: беззаперечні докази російської агресії у вигляді рештків ворожих боєприпасів, знайдених піротехнічними групами.

Також Верховний Головнокомандувач особисто перевірив нові позиції сил ООС на ділянці розведення.

Висока делегація мала нагоду переконатися у тому, що українська сторона неухильно виконує міжнародні договори та пункти Мінських домовленостей.

 

Прес-центр Об’єднаних сил


 mil.gov.ua
 

Офіційно: