Офіційно

У №27 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано закон, що затверджує зміни і доповнення до Додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та ЄС, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої

У черговому номері збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва, який побачив світ 5 червня, опубліковано закон та ряд постанов Верховної Ради України.

Зокрема, збірник містить Закон «Про Рішення Ради асоціації між Україною та ЄС про внесення змін і доповнень до Додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони».

Згідно з текстом Закону, Верховна Рада України затвердила Рішення Ради асоціації між Україною та ЄС про внесення змін і доповнень до Додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердити.

Закон набуде чинності 12 липня 2019 року.

Окрім того, у №27 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради про прийняття за основу законопроектів: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права» і «Про військове капеланство».

Постановами профільним комітетам Верховної Ради: Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності і Комітету з питань національної безпеки і оборони відповідно, доручено доопрацювати зазначені законопроекти з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Опублікованою у Віснику Постановою «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області», Верховна Рада України вирішила:

«1. Змінити межі Сокальського району Львівської області, збільшивши його територію на 198,0 гектара земель, що знаходяться у віданні Соснівської міської ради Червоноградської міської ради Львівської області (територію міста Соснівка).

2. Затвердити територію Сокальського району Львівської області загальною площею 157498,0 гектара».

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», статті 139 Регламенту Верховної Ради України, Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».

 rada.gov.ua
 

Офіційно: