Офіційно

«Чесна платіжка» – це реальний інструмент захисту людей, а не пусті, популістичні обіцянки, – Глава Уряду

Урядова ініціатива «Чесна платіжка», яка передбачає встановлення граничної і обгрунтованої ціни на тепло і гарячу воду по всій Україні – це реальний інструмент захисту людей, а не порожні обіцянки популістів, які обіцяють знизити тарифи, але нічого не пропонують в якості механізмів виконання такої обіцянки. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Україна».

Глава Уряду пообіцяв, що рішення Уряду – щодо зниження вартості ресурсів – буде виконано. «Рішення мають виконати – я дотисну», – сказав Володимир Гройсман.

За його словами, аналіз ситуації показав, що деякі компанії, які є постачальниками тепла і води в регіонах, перетворилися на справжніх «комунальних баронів», які грабують людей і державу.

«Ми почали розбиратися і вияснили, приміром: Донецька область, ТКЕ належить офшору із Кіпра. Сумська область – компанія, що дає тепло, на Сейшелах зареєстрована. Суми – кіпрська компанія. Людям дають непомірні тарифи, витрати суттєві, а кошти виводять в офшори. Люди залишаються ні з чим, – сказав Глава Уряду. – Рішення Уряду – знизити ціни! Я дав доручення всім – АМКУ, всім службам, – розібратися, куди діваються гроші».

Він звернувся до місцевих керівників з вимогою захистити людей. «Дайте людям реальні цифри (вартості ресурсів). Чесна платіжка – реальний інструмент захисту», – сказав Прем’єр-міністр.

«Чесна платіжка» - це реальний інструмент захисту людей, а не пусті, популістичні обіцянки, – Глава Уряду «Чесна платіжка» - це реальний інструмент захисту людей, а не пусті, популістичні обіцянки, – Глава Уряду «Чесна платіжка» - це реальний інструмент захисту людей, а не пусті, популістичні обіцянки, – Глава Уряду
 kmu.gov.ua
 

Офіційно: