Офіційно

Столичні правоохоронці організували для дітей розважальний квест

Працівники ювенальної превенції провели спортивно-інтелектуальне змагання для учнів пришкільних таборів.

Веселий захід відбувся на базі полку поліції особливого призначення №1 для учнів перших-четвертих класів столичних шкіл. Правоохоронці організували для дітлахів квест, до якого залучили представників різних служб поліції Києва – експертів-криміналістів, спецпризначенців та кінологів зі службовими собаками.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП у м. Києві Оксана Поплавська, правоохоронці провели розважальний захід, щоби стати ближчими до дітей:

«Під час літніх канікул ми постійно проводимо з неповнолітніми профілактичну роботу, аби попередити травматизм та правопорушення. Цього разу ми вирішили приготувати для малечі сюрприз, тому провели для них квест із поліцейськими».

Спортивно-інтелектуальне змагання відбувалось на семи локаціях, де діток чекали різноманітні завдання. Допомагали школярам пройти випробування поліцейські структурних підрозділів столичної поліції. Під час вирішення кожної задачі дітлахи отримували ключ та переходили до іншого етапу.

Особливо маленьким підопічним сподобались конкурси з перетягування канату разом із бійцями полку поліції особливого призначення, надання домедичної допомоги потерпілим, дресирування кінологами чотирилапих помічників.

Багато часу дітлахи провели у поліцейській машині, яка виконує роль імпровізованого ситуаційного центру, де спеціальне обладнання на великій відстані може розпізнавати обличчя та номери автомобілів. Крім того, правоохоронці продемонстрували дітлахам роботу квадрокоптера.

Після того, як учасники квесту пройшли всі випробування, столичні поліцейські пригостили маленьких гостей морозивом.

Відділ комунікації поліції Києва

Катерина Поліщук

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: