Офіційно

Заступник Міністра Олена Зеркаль зустрілась з делегацією США на чолі з Першим заступником помічника Державного секретаря з енергетичних ресурсів Кентом Логсдоном

21 червня 2019 року відбулась зустріч заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олени Зеркаль з американською делегацією на чолі з Першим заступником помічника Державного секретаря США з енергетичних ресурсів Кентом Логсдоном.

У ході зустрічі був обговорений комплекс питань українсько-американського співробітництва в енергетичній сфері, посилення енергетичної безпеки України, включаючи реагування на зовнішні виклики, продовження реформування української енергетичної галузі, вдосконалення українського законодавства в контексті реалізації євроінтеграційного курсу нашої держави.

Окрему увагу було приділено регіональним питанням, пов’язаним з забезпеченням постачань та транспортуванням енергоносіїв.

О.Зеркаль висловила вдячність за послідовну та принципову підтримку нашої держави з боку США.

Сторони підкреслили налаштованість на подальше зміцнення українсько-американського стратегічного партнерства, в тому числі, в енергетичній сфері.

 mfa.gov.ua
 

Офіційно: