Офіційно

Іван Баканов провів зустріч з Главою Адміністрації Президента Естонської Республіки

Т.в.о. Голови Служби безпеки України Іван Баканов провів зустріч з Главою Адміністрації Президента Естонської Республіки Тіітом Ріісало.

Під час заходу Іван Баканов поінформував іноземних партнерів про незмінність зовнішньополітичного курсу України щодо євроінтеграції та прихильність до невтручання СБУ в законну комерційну діяльність суб'єктів господарської діяльності.

Глава Адміністрації Президента Естонії наголосив на значній зацікавленості естонських бізнесменів у інвестиціях в Україну, зазначивши, що  перешкодою для цього є незадовільний бізнес-клімат та попередній негативний досвід роботи у нашій країні.

У межах обговорення питання євроатлантичної інтеграції України, Іван Баканов закликав естонську сторону надавати активну допомогу в проведенні інформаційних кампаній, спрямованих на доведення до громадян нашої держави об’єктивної інформації щодо НАТО.

Також т.в.о. Голови СБУ підкреслив позитивний досвід Естонії щодо впровадження електронного документообігу в Україні та доцільність його використання спецслужбою.

 

Пресцентр СБ України

 ssu.gov.ua
 

Офіційно: