Офіційно

За сприяння військовослужбовців Об`єднаних сил на Донеччині відбувся обласний етап військово-патріотичної гри «Джура»

Військовослужбовці Об’єднаних сил активно долучаються до військово-патріотичного виховання молоді. Так, днями, в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в селі Торське, Лиманського району Донецької області відбулось урочисте закриття другого етапу змагань серед середніх навчальних закладів регіону. Захід пройшов за сприянням та участі командування Об’єднаних сил.

Цього року для участі в змаганнях прибули 35 команд з різних міст, містечок і сіл Донеччини. Таке право хлопці та дівчата вибороли на районних етапах змагань.

Кілька днів поспіль школярі з великим азартом та натхненням змагалися за першість в різноманітних спортивних та туристичних змаганнях, військових іграх та конкурсах.

Випробування у дитячо-юнацької військово-спортивній патріотичній гри «Сокіл» («Джура») складались зі стройової підготовки, змагань на смузі перешкод, стрільби із пневматичних гвинтівок, військово-спортивних ігор «Пластун», «Впоряд», «Відун», «Рятівник» та конкурсів зі збирання та розбирання зброї, таборування, а також ватри «Слава героям».

– Вітаю всіх із закінченням змагань, які, незважаючи на боротьбу, що точилася на майданчиках, об’єднали вас, – наголосив заступник Командувача об’єднаних сил з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Кудренко. – Я радий, що саме ви станете молодою елітою нашої держави, що саме ви продовжуватиме будувати сильну, вільну та європейську Україну.

За словами заступника командувача Об’єднаних сил, військово-патріотична гра «Джура» є доброю школою підготовки для майбутніх захисників своєї Батьківщини. Крім того, вона дає можливість школярам закріпити важливі уміння та навички самоорганізації, виживання в природних умовах, облаштування побуту, роботи в команді, які необхідні як у повсякденному житті, так і обов’язкові у військовій справі.

Під час зібрання в урочистому козацькому колі, переможці у кожному виді змагань отримали дипломи та кубки. Але, відтепер у них попереду — участь у Всеукраїнських змагання, де вони будуть захищати честь і славу Донеччини.

Слід наголосити, що Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») — це система патріотичного виховання, яка охоплює навчально-виховний процес в навчальних закладах протягом навчального року та базується на основі козацьких духовно-світоглядних цінностей. Вона популяризує серед молоді військово-прикладні види спорту, активне дозвілля, козацьку культурну спадщину і українські військові традиції.

Прес-центр операції Об’єднаних сил


 mil.gov.ua
 

Офіційно: