Офіційно

Одним з лейтмотивів подальшого посилення співпраці між Словенією та Україною стане взаємодія у протидії кіберзагрозам та дезінформації

На цьому наголосили сьогодні під час зустрічі Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар та Державний секретар МЗС Словенії Добран Божіч, який очолює делегацію Словенії на 8-му засіданні Спільної українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Сторони констатували важливість посилення такої взаємодії та погодили проведення у ближчій перспективі двосторонніх консультацій.

Учасники зустрічі високо оцінили стан двостороннього політичного діалогу між Києвом та Любляною, відзначили активний розвиток міжрегіональної співпраці та впровадження словенського досвіду в контексті ефективного функціонування в Україні територіальних громад та комунального господарства.

Українська сторона висловила вдячність Словенії за тверду підтримку територіальної цілісності й суверенітету, а також гуманітарну допомогу Україні, зокрема організацію відпочинку в Словенії дітей військовослужбовців України, які постраждали внаслідок бойових дій. Було досягнуто домовленості про розширення програм гуманітарної допомоги, зокрема для реабілітації військових ЗСУ.

Під час зустрічі також обговорено подальші шляхи розвитку співпраці у рамках реалізації проектів за підтримки Міжнародного трастового фонду.

 mfa.gov.ua
 

Офіційно: