Офіційно

КОМІСІЯ ЗАТВЕРДИЛА РОЗПОДІЛ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ, ВИДІЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КОМІСІЯ ЗАТВЕРДИЛА РОЗПОДІЛ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ, ВИДІЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

11 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія внесла зміни до Кошторису видатків Центральної виборчої комісії на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою ЦВК від 3 січня 2019 року № 6, виклавши його в новій редакції.

Необхідність внесення таких змін пов’язана зі збільшенням кількості зареєстрованих кандидатів на пост Президента України до 44 осіб. У раніше затвердженому Кошторисі було передбачено видатки із розрахунку 25 кандидатів на пост Президента України. Крім того, у змінах до Кошторису видатків враховано результати проведених торгів із закупівлі товарів та  послуг відповідно до  Річного плану закупівель для підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. Після внесених змін сума видатків Комісії збільшилась на 9 млн 947 тис. 723 гривні і складає 275 млн 978 тис. 531 гривню.

Окрім того, Комісія затвердила Розподіл коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, на загальну суму 2 млрд 354 млн 880 тис. гривень. У вказаному Розподілі видатки Центральної виборчої комісії згідно з прийнятою постановою ЦВК складають  275 млн 978 тис. 531 гривню. На окружні виборчі комісії розподілено 40 млн 820 тис. 686 гривень, на дільничні виборчі комісії розподілено 1 млрд 146 млн 616 тис. 619 гривень. Крім того, у разі проведення повторного голосування з виборів Президента України передбачено резерв коштів, який складає 891 млн 464 тис. 164 гривень.

Разом з тим затверджено середні норми видатків окружної виборчої комісії  та середні норми видатків для потреб дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року без врахування видатків на повторне голосування.

Окрім того, Комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

ЦВК зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. у 194 територіальних виборчих округах.

Також зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Шевченка І.А. в 11 територіальних виборчих округах.

Окрім того, зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Новака А.Я. на чергових виборах Президента України Пушко-Цибуляк  Є.М. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

11.02.2019 р.

http://www.cvk.gov.ua

Офіційно: