Офіційно

ЦВК РОЗГЛЯНУЛА НИЗКУ ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

ЦВК РОЗГЛЯНУЛА НИЗКУ ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

2 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія зареєструвала уповноважених представників 2 кандидатів на пост Президента України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року:

Попова А.С. – кандидата на пост Президента України Ригованова Р.О.;

Карманнікова М.О. – кандидата на пост Президента України Кривенка В.М.

Окрім того, зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Киви І.В. на чергових виборах Президента України Возного С.О., Гречанюк К.О., Дерев’янко Ю.А., Заїку В.І., Свирида Т.С. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

ЦВК затвердила Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів Президента України.

Затверджено Порядок виготовлення та передачі списків виборців для проведення повторного голосування з виборів Президента України.

Також затверджено Порядок складання та уточнення списків виборців у разі одночасного проведення виборів Президента України з місцевими виборами.

Комісія внесла зміни до постанови ЦВК від 4 березня 2014 року № 31 “Про вимоги до приміщень окружних і дільничних виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій з виборів Президента України транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України”.

До Комісії 30 січня 2019 року громадяни України Жамойдо О.Л. та   Качановська Я.П. особисто подали заяви разом із доданими документами для реєстрації кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України  31 березня 2019 року.

Також до Комісії 29 січня 2019 року громадянин України Касьяненко Д.Л. особисто подав заяву разом із доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши подані документи, Комісія встановила їх невідповідність вимогам виборчого закону та відмовила Жамойдові Олександру Людвиговичу, Качановській Ярославі Павлівні та Касьяненку Дмитру Леонідовичу в реєстрації кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

До ЦВК 29 січня 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Симоненка П.М., висунутого 3 січня 2019 року на з’їзді Комуністичної партії України.

Розглянувши вказані документи, Комісія встановила, що Симоненка П.М. висунуто партією, статут, найменування та символіка якої не відповідають вимогам Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Орім того, ЦВК звернула увагу, що подана Симоненком П.М. анкета кандидата на пост Президента України не містить відомостей про його місце проживання на території України протягом десяти останніх перед днем виборів років.

Враховуючи викладене, Комісія відмовила Симоненку Петру Миколайовичу, висунутому Комуністичною партією України, в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Також до Комісії 28 січня 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України Соловйова О.М., висунутого 24 січня 2019 року на ІІІ З’їзді Політичної партії “РОЗУМНА СИЛА”.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила невідповідність анкети, поданій Соловйовим О.М., формі анкети кандидата на пост Президента України, встановленій постановою Комісії. Окрім того, встановлено наявність у передвиборній програмі кандидата положень, спрямованих на порушення суверенітету і територіальної цілісності держави.

Враховуючи викладене, Комісія відмовила Соловйову Олександру Миколайовичу в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

02.02.2019 р.

http://www.cvk.gov.ua

Офіційно: