Офіційно

У ДЮІ обговорили шляхи запобігання та протидії корупції в системі МВС (ФОТО)

20.09.2019 / 18:16530

Регіональний круглий стіл «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС» пройшов сьогодні, 20 вересня, у місті Маріуполі на базі Донецького юридичного інституту МВС.

Комунікаційний захід ініційований Міністерством внутрішніх справ з метою напрацювання єдиного підходу до вирішення зазначених проблем. Участь у круглому столі взяли представники Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС, Громадської ради при МВС України, Громадської спілки «Центр запобігання та протидії корупції», Донецької ОДА, облпрокуратури, регіональних підрозділів НПУ, ДСНС, ДПСУ, НГУ, ДМС, Регіонального сервісного центру МВС, Держустанови «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Донецькій області», Донецького НДКЦ МВС, представники громадськості, співробітники, курсанти та студенти ДЮІ.

На актуальності питання протидії корупції, наголосив ректор Донецького юридичного інституту Віктор Бесчастний. Він підкреслив, що протидія цьому негативному суспільному явищу сьогодні провадиться активно, є дієві механізми, однак виникають проблемні питання, вирішення яких потребує широкого обговорення.

Своєю чергою член громадської ради при МВС Ірина Козка відзначила важливу роль громадських формувань у протидії хабарництву. «Спільними зусиллями ми маємо вибудувати дієвий механізм, який допоможе здолати корупцію», – переконана представниця дорадчо-консультативного органу при МВС.

Учасники круглого столу обговорили проблемні питання протидії корупції у системі МВС, з якими громадяни стикались або можуть зіткнутись у майбутньому. І в результаті жвавої дискусії, були ухвалені конкретні пропозиції. За результатами заходу будуть підготовлені практичні рекомендації для антикорупційних підрозділів.

Прес-служба ДЮІ


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: