Офіційно

У столиці курсанти Національної академії внутрішніх справ припинили правопорушення

Троє курсантів зупинили дебоширів, які зухвало поводилися та чіплялися до перехожих.

Подія сталася у Печерському районі столиці. Курсанти 4-го курсу навчально-наукового інститут № 3 Національної академії внутрішніх справ капрали поліції Богдан Дзядченко та Едуард Фесенко і рядовий поліції Дмитро Матвєєв, перебуваючи у короткостроковій відпустці, прогулювалися містом. Раптом вони помітили компанію чоловіків, котрі голосно лаялися та чіплялися до громадян. 

Майбутні офіцери вирішили підійти до порушників публічного порядку, аби зробити їм зауваження. В цей час один із дебоширів вдарив перехожого в обличчя. Курсанти поспішили на допомогу і, представившись та пред’явивши службові посвідчення,  вимагали, аби правопорушники припинили свою зухвалу поведінку. Чоловіки почали тікати, тож однокурсники кинулися навздогін, викликаючи в цей момент на допомогу наряд поліції. Одного із агресивних втікачів курсанти затримали та передали патрульним, котрі приїхали на виклик. 

«Подія належним чином зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського управління поліції. Діям правопорушників буде надана відповідна правова оцінка. А курсантам Національної академії внутрішніх справ дякую за оперативну реакцію та небайдужість. Своїм вчинком майбутні офіцери довели, що готові служити та захищати», – наголосив начальник Печерського управління поліції Андрій Дуброва.

Відділ комунікації поліції Києва

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: