Офіційно

ДПСУ: роботу на КПВВ «Майорське» відновлено, прикордонники залучили додаткові резерви

21.07.2019 / 20:17146

Через наявність великої кількості осіб, що очікують на відновлення роботи контрольного пункту в’їзду-виїзду, за рішенням Командувача об’єднаних сил, пропуск через лінію розмежування в КПВВ «Майорське» о 19.10 відновлено.

Для забезпечення ефективної та ритмічної роботи контрольного пункту підрозділами Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ зі складу Об’єднаних сил залучено додаткові резерви. Збільшено кількісний та технічний склад зміни прикордонних нарядів для швидкого оформлення громадян.

КПВВ функціонуватиме у реверсному режимі. Зокрема, спочатку через лінію розмежування будуть пропущені громадяни, які слідують на тимчасово окуповану територію. Після завершення їх оформлення здійснюватиметься пропуск усіх осіб і транспортних засобів, що досі перебувають у так званій «сірій зоні».

Прикордонники забезпечать пропуск всіх цивільних осіб, що наразі очікують на перетин лінії розмежування, щоб у «сірій зоні» не залишилось жодної людини.

Також, інформуємо що в зв’язку зі збереженням вибухонебезпечної ситуації біля КПВВ «Майорське» завтра, 22 липня, дорожній коридор «Горлівка-Бахмут» функціонувати не буде, пропуск осіб та транспорту у цьому контрольному пункті не здійснюватиметься.

Командування об’єднаних сил звертається до громадян із проханням, врахувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок через лінію розмежування та обирати інші контрольні пункти в’їзду-виїзду.

 

Пресслужба ДПСУ


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: