Офіційно

МЗС України бере активну участь у заходах глобального руху „HeForShe”

11 липня 2019 року відбулася зустріч Державного секретаря МЗС України А.Заяця з консультантами ООН Жінки з проведення гендерного аудиту у МЗС України К.Броснан (Ірландія),  О.Сусловою (Україна) та представницею ООН Жінки в Україні Г.Мещеряковою.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо цілей та завдань гендерного аудиту, а також значення його результатів з метою визначення сфер, які потребують змін для забезпечення гендерної  рівності в системі дипломатичної служби України.

Консультанти позитивно оцінили організацію процесу аудиту, а також відзначили високий рівень заінтересованості і активну участь співробітників міністерства у його проведенні.

Готовність щодо проведення гендерного аудиту анонсована керівництвом Міністерства закордонних справ України у вересні 2018 р. в рамках приєднання до глобального руху „HeForShe” для забезпечення гендерної рівності.

МЗС стало першим центральним органом виконавчої влади України, який взяв на себе зобов`язання щодо проведення аудиту та запровадження принципів гендерної рівності у структурі міністерства та закордонних дипломатичних установах.

 mfa.gov.ua
 

Офіційно: