Офіційно

Половину нагород збірної України на ІІ Європейських іграх здобули армійські спортсмени

Сьогодні, 12 липня, у Києві, в Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулося нагородження армійських спортсменів чемпіонів та призерів II Європейських ігор.

— Приємно відмітити, що половину нагород збірної України здобули армійські спортсмени. Ваші успіхи підіймають авторитет нашої держави на міжнародній арені, а також надихають наших воїнів, які виконують бойові завдання на Сході нашої держави, — наголосив Державний секретар Міністерства оборони України Олександр Дублян.

Нагадаємо, що збірна України на II Європейських іграх здобула 51 нагороду, 16 з яких — золоті. За цим показником наша збірна посіла третє загальнокомандне місце.

Зі свого боку чемпіон та призер ІІ Європейських Ігор зі спортивної гімнастики лейтенант Олег Верняєв подякував Міністерству оборони за всебічну підтримку.

— Ми продовжуємо працювати, адже попереду Олімпійські ігри в Токіо. Сподіваюсь, після цих змагань ми також зберемося тут на урочистих заходах, — додав Олег Верняєв.

Наказом Міністра оборони України за високу спортивну майстерність, патріотизм і волю до перемоги та значний особистий внесок в успішний виступ збірної України на II Європейських іграх володарів медалей цих ігор заохочено грошовими преміями. За золоту медаль ігор — 25 тисяч гривень, срібну — 15 тисяч. Представникам тренерського штабу — 10 тисяч.

Серед відзначених: лейтенант Олег Верняєв (спортивна гімнастика, 1 золота, 2 срібні медалі);