Офіційно

Сьогодні розпочалися навчальні семінари для членів дільничних виборчих комісій

 

СЬОГОДНІ РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ

Центральна виборча комісія за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні з 10 до 17 липня організовує навчальні семінари для членів дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Загалом планується провести 333 тренінги для членів усіх ДВК звичайних виборчих дільниць. У навчанні задіяні 104 тренери, сертифіковані Центром управління навчанням учасників виборчих процесів при ЦВК, які наприкінці червня провели відповідні тренінги для членів окружних виборчих комісій.

Протягом 4-х годинних семінарів їх учасники ознайомляться із системою та статусом виборчих комісій, організацією роботи ДВК, зокрема, в день голосування, та забезпеченням її виборчими бюлетенями й іншою виборчою документацією. Окрім того, розглядатимуться питання підготовки приміщення для голосування. Також члени ДВК вивчатимуть порядок підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та складання відповідного протоколу, а також порядок розгляду скарг.

Для членів ДВК Центральною виборчою комісією та Центром управління навчання був розроблений спеціальний навчальний посібник та адаптований навчальний фільм. Зазначені навчальні матеріали стануть у нагоді членам комісій не тільки під час семінарів, а й в їхній повсякденній роботі.

Навчання організовується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Британської допомоги (UKAID).

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

10.07.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: