Офіційно

СБУ припинила діяльність етнічного наркоугруповання

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України припинили діяльність етнічного угруповання, учасники якого здійснювали незаконне виготовлення в особливо великих розмірах, зберігання та збут наркотичних засобів і психотропних речовин.

Оперативники спецслужби встановили, що одним із організаторів угруповання є мешканка Запоріжжя.  Ділки збували оптові партії наркотиків дилерам по всій території України.

Під час санкціонованих слідчих дій у Дніпропетровській і Запорізькій областях за місцями проживання зловмисників та в нарколабораторії правоохоронці вилучили один кілограм метадону, вісім тисяч пігулок «Трамадол», десять кілограмів прекурсорів на суму понад два мільйона гривень та обладнання для виготовлення наркотиків.

Наразі трьох учасників угруповання, у тому числі організаторку, затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України

Триває досудове слідство у межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 307 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії та розшукові заходи для документування і притягнення всіх учасників угруповання до кримінальної відповідальності.

Операція проводилась спільно з ДПН МВС України та слідчими Голосіївського УП ГУНП у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 1.

 

Пресцентр СБ України

 ssu.gov.ua
 

Офіційно: