Офіційно

ЦВК зареєструвала кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі”, в ЗБВО та кандидатів у народні депутати України, висунутих цією партією, в ОВО

 

ЦВК ЗАРЕЄСТРУВАЛА КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ, ВКЛЮЧЕНИХ ДО ВИБОРЧОГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ", В ЗБВО ТА КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ, ВИСУНУТИХ ЦІЄЮ ПАРТІЄЮ, В ОВО

29 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 31 травня 2019 року № 919.

Також зареєстровано довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах.

ЦВК зареєструвала уповноважених осіб ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА", ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" та ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ" у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Окрім того, зареєстровано уповноважених осіб Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", політичної партії "Громадянська позиція", Аграрної партії України та ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ" в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Тіщенка О.В., зареєстрованого в ОВО № 119, та зареєструвала іншу.

Також скасовано реєстрацію довірених осіб кандидатів у народні депутати України Весьолкіна В.Ю. та Рибалки С.В., зареєстрованих  в ОВО № 51 та № 107 відповідно на позачергових виборах народних депутатів України.

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата в народні депутати України Огньова Д.В, висунутого Політичною Партією "ГОЛОС", в ОВО № 121 на позачергових виборах народних депутатів України.

Разом з тим, Комісія внесла зміни до своєї постанови від 26 червня 2019 року № 1346 "Про форму, колір і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року", виключивши з відповідного додатка відомості про вказаного кандидата у народні депутати України.

Окрім того, скасовано реєстрацію  кандидата у народні депутати України Курдидика О.О., включеного до виборчого списку Політичної Партії "ГОЛОС" під № 11, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року., виключивши його із зазначеного виборчого списку.

До Комісії надійшла скарга кандидата в народні депутати України в ОВО № 26 Лібермана Ш.О., в якій він просить визнати дії Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" та кандидата в народні депутати України в ОВО № 26 Гуфмана Г.Л. щодо розміщення друкованих агітаційних матеріалів (політичної реклами) на носії зовнішньої реклами такими, що порушують вимоги Закону України "Про вибори народних депутатів України". А також – зобов’язати цю партію і зазначеного кандидата протягом одного календарного дня видалити вказані агітаційні матеріали та оголосити суб’єктам оскарження попередження за порушення порядку ведення передвиборної агітації.

Розглянувши скаргу, додані до неї матеріали, а також пояснення одного із суб’єктів оскарження, Комісія відмовила в її задоволенні у зв’язку з відсутністю належних підстав. Разом з тим прийнято рішення надіслати зазначену скаргу разом з доданими матеріалами до Національної поліції України для проведення перевірки викладених обставин та реагування відповідно до законів України.

На виконання рішень Верховного Суду та відповідно до висновків цього суду ЦВК зареєструвала кандидатів у народні депутати України Яценка М.В. та Мінька С.А., які балотуються в ОВО № 25 та № 80 відповідно у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України.

При цьому Комісія внесла зміни до своєї постанови від 26 червня 2019 року № 1346 "Про форму, колір і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року", доповнивши відповідні додатки відомостями про вказаних кандидатів у народні депутати України.

Також з метою виконання рішення Верховного Суду, розглянувши відповідні документи, а також беручи до уваги протокол позачергового З’їзду Політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі" від 10 червня 2019 року, поданий цією політичною партією на виконання постанови Верховного Суду як виправлений, відповідно до висновків цього суду ЦВК зареєструвала 88 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі", в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Окрім того, зареєстровано 9 кандидатів у народні депутати України, висунутих зазначеною політичною партією, в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України.

Водночас Комісія зареєструвала представником Політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі" в ЦВК з правом дорадчого голосу Богомазова П.С.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

29.06.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: