Офіційно

На Хмельниччині СБУ викрили на хабарі у 500 тисяч доларів посадовців поліції та органів місцевого самоврядування

Співробітники СБ України спільно зі слідчими ДБР, Управлінням захисту економіки,  Департаментом ВБ МВС  викрили на вимаганні  неправомірної вигоди у розмірі п’ятсот тисяч доларів групу зловмисників, до якої входили посадові особи органів місцевого самоврядування та поліції  Буковини.

Оперативники спецслужби встановили, що депутат однієї з районних рад, виконуюча обов’язки  сільського голови та двоє працівників поліції вимагали кошти у підприємця з Хмельниччини. За неправомірну винагороду вони обіцяли сприяти у виділенні йому земельних  ділянок під мисливські угіддя загальною площею близько 100 гектарів на адміністративній території однієї з ОТГ  Путильського району Чернівецької області.

Правоохоронці затримали фігурантів справи в одному з кафе Кам`янця-Подільського після одержання першої частини неправомірної вигоди у розмірі двісті тисяч доларів.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст.28 ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

Тривають  невідкладні слідчі дії.

 

Прессценр СБ УКраїни

 ssu.gov.ua
 

Офіційно: