Офіційно

Арсен Аваков провів зустріч з Послом Республіки Польща Бартошем Ціхоцьким

12.06.2019 / 17:0783

МВС вітає новопризначеного Посла Польщі в Україні.

Одним з пріоритетів у двосторонній співпраці між міністерством та Республікою Польща є оновлення договірно-правової бази.

Про це йшлося під час двосторонньої зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Польща в Україні.

Сприяти налагодженню дієвої співпраці буде офіцер зв’язку – представник Міністерства внутрішніх справ та Управління Республіки Польща в Україні Павел Добош.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що в контексті прийдешніх дострокових парламентських виборів МВС налаштоване на забезпечення правопорядку та законності виборчого процесу на всіх його етапах.

Міністерство розраховує на підтримку міжнародних партнерів, а також ефективну та об’єктивну роботу спостерігачів.

«Ми очікуємо на публічну оцінку нашої роботи з боку наших європейських, в тому числі польських колег», – наголосив Арсен Аваков.

Посол РП Бартош Ціхоцький подякував Міністру за гостинний прийом та запевнив у готовності до плідної роботи.

«Я буду Послом, який підтримуватиме Вас та Вашу команду у ваших ініціативах. Ми дуже цінуємо нашу співпрацю», – зазначив Бартош Ціхоцький.

Також Посол схвально оцінив роботу українських правоохоронців у справі затримання та видачі в РП громадянина Грузії, якого розшукували за вчинення злочину на території Польщі.

 

 


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: