Офіційно

Поліція викрила посадовців Мін`юсту в організації системи «відкатів»

11.06.2019 / 16:4496

Сьогодні, 11 червня, трьох посадовців підрозділу з питань виконання покарань та пробації Мін'юсту було затримано під час одержання чергового «траншу». 

Оперативники управління захисту економіки в Київській області Національної поліції, слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону припинили корупційну схему поставки товарів до виправних закладів та надання в оренду майна.

Так, керівник одного з управлінь Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції разом зі своїм заступником та начальником відділу протягом кількох місяців вимагали та отримували від підприємця неправомірну вигоду – 30 % від суми договорів.

Сьогодні посадовці були затримані під час одержання чергового «відкату» – 20 тисяч гривень. Наразі усіх затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

Проводяться обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. 

Департамент захисту економіки Національної поліції України  


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: