Офіційно

У Києві поліцейські разом із рятувальниками провели профілактичний рейд біля водойм

Протягом кількох днів лише у Дніпровському районі столиці на воді загинуло двоє людей, у тому числі 14-річний хлопець. Тож правоохоронці закликали відпочивальників бути пильними та дотримуватися правил безпеки у купальний сезон.

Трагічний випадок трапився на озері Радунка: 48-річний киянин спільно зі своїм знайомим розпивав спиртні напої, після чого вирішив перепливти озеро, однак зник у водоймі. На місці події працювали рятувальники та водолази, але пошуки не дали результату.

Вчора у цьому ж озері втопився 14-річний юнак. Тіло хлопця направили на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.

Аби попередити трагічні випадки на воді, правоохоронці закликають місцевих мешканців та гостей столиці бути обережними та уважними під час відпочинку. Під час профілактичного рейду дільничні офіцери поліції разом із рятувальниками розповідають про основні правила поведінки, закликають купатися лише у спеціально відведених місцях, не зловживати алкоголем та не залишати дітей без нагляду дорослих.

Відділ комунікації поліції Києва

Анна Шевчук

 kyiv.npu.gov.ua
 

Офіційно: