Офіційно

Розпочала роботу ІІ міжнародна науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи»

“Я хочу бути партнером для вас. Партнером, що зв`яже ветеранів, медичних працівників у ветеранських шпиталях та Уряд для більш ефективної роботи в напрямку медико-психологічної реабілітації учасників бойових дій на сході України”, – зазначила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк під час участі у конференції з медико-психологічної реабілітації ветеранів війни з країною-агресором.

На Київщині, в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни розпочалася друга міжнародна науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи».

Загалом, робота конференції побудована за наступними напрямками: • медична та психологічна реабілітація учасників бойових дій; • первинний, вторинний та третинний етапи реабілітації; • психологічна реабілітація УБД в умовах госпіталів ветеранів війни; • законодавче забезпечення реформи реабілітації в Україні; • стан соціальної адаптації учасників бойових дій; • роль ЗМІ у адаптації воїнів АТО. Просвітницька діяльність у структурі соціально-психологічної реабілітації.

Участь у конференції беруть представники вищих навчальних медичних закладів України, спільноти психологів, Всесвітньої федерації психічного здоров’я, Американської психологічної асоціації, Американської академії клінічної психології та Європейської асоціації з медичної освіти.

Також, заступник Міністра у справах ветеранів оглянула матеріальну базу медико-соціального центру ветеранів війни та поспілкувалась з ветеранами, що просто зараз проходять реабілітацію.

Розпочала роботу ІІ міжнародна науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи» Розпочала роботу ІІ міжнародна науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи» Розпочала роботу ІІ міжнародна науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи»
 kmu.gov.ua
 

Офіційно: