Офіційно

Рятувальники Донеччини допомагають мешканцям відновити будинки, пошкодженні внаслідок бойових дій

07.06.2019 / 15:3943

Бердянське, Лебединське, Сопине, Гранітне – це невеличкі населенні пункти Волноваського району, які залишаються на лінії зіткнення і майже кожен день перебувають у центрі активних бойових дій. Більшість населення покинули свої домівки ще під час перших обстрілів. Але люди, що залишилися тут у напівзруйнованих будинках, потребують особливої уваги та допомоги.

85-річна самотня мешканка селища Сопине Жана Петрівна згадує, що через сильні пошкодження даху будівлі постійно була вимушена підставляти посуд під великі дірки у разі дощу, а як переживала зиму жінка й згадувати боїться. Будівельних підприємств, охочих працювати у зоні активних бойових дій, не знайшлося, та й на оплату їх роботи грошей у старенької немає. Тож для проведення робіт були сформовані бригади з рятувальників Донеччини. Бійці ДСНС спільно з владою допомогли жінці повернутися до нормального життя. Наразі Жана Петрівна зі сльозами на очах висловлює лише щиру подяку співробітникам Служби порятунку.

І таких історій дуже багато. Рятувальники Донеччини активно допомагають жителям відновлювати їхні оселі. На даний час відбудовано вже 9 приватних будівель.

Місцеві мешканці дуже вдячні співробітникам Головного управління ДСНС України у Донецькі області за те, що у потрібний момент допомагають й не покидають громадян напризволяще.

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 


 mvs.gov.ua
 

Офіційно: