Офіційно

Іноземні посли, акредитовані у Польщі та за сумісництвом в Україні, відвідали Верховну Раду України

 

7 червня група іноземних послів у рамках здійснення іміджево-ознайомчої поїздки в Україну відвідали Верховну Раду України.

Коротку зустріч із послами провів Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Він привітав іноземних гостей в стінах парламенту України і висловив впевненість, що їх візит сприятиме подальшому розвитку двосторонніх парламентських відносин.

З групою послів також зустрілася й Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко. Голова Комітету, зокрема, поінформувала високих іноземних гостей про основні досягнення й проблеми України у реалізації реформ, боротьбу з російською агресією проти України та реалізацію курсу держави на отримання членства в НАТО і ЄС, а також відповіла на запитання дипломатів.

З української сторони у зустрічі також взяла участь заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова, яка наголосила на важливості продовження курсу України в напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції та подякувала за підтримку територіальної цілісності України.

На завершення для іноземних гостей було проведено екскурсію в основному будинку Верховної Ради України.

 

 rada.gov.ua
 

Офіційно: