Офіційно

ЦВК зареєструвала 11 кандидатів у народні депутати України, які балотуються у порядку самовисування та затвердила Розподіл коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України

 

ЦВК ЗАРЕЄСТРУВАЛА 11 КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ, ЯКІ БАЛОТУЮТЬСЯ У ПОРЯДКУ САМОВИСУВАННЯ ТА ЗАТВЕРДИЛА РОЗПОДІЛ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ, ВИДІЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

3 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 31 травня 2019 року № 919.

Окрім того, до Комісії надійшли заяви громадян України про самовисування разом з іншими документами для реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи та встановивши їх відповідність вимогам виборчого закону, Комісія зареєструвала 11 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування, а саме: Клопотовського В.П. – в ОВО № 16, Єфіменка А.О. – в ОВО № 27, Шпенова Д.Ю. – в ОВО № 37, Сольвара Р.М. – в ОВО № 91,  Жукотанського О.В. – в ОВО № 93, Лучкова Є.П. – в ОВО № 100, Фельдмана О.Б. – в ОВО № 174, Хланя С.В. – в ОВО № 185, Дубовика О.В. – в ОВО № 191, Ничипоренка В.М. – в ОВО № 199, Хілька А.А. – в ОВО № 219.

Таким чином, станом на 3 червня Комісія зареєструвала 21кандидата у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування.

Крім того, Комісія відмовила в реєстрації 3 кандидатів у народні депутати України Белоненко С.Л., Веремчука О.В., Приходька В.І., висунутих в порядку самовисування в ОВО № 135 на позачергових виборах народних депутатів України, у зв’язку з відсутністю документів, зазначених у частині другій статті 55 виборчого закону.

Комісія затвердила Розподіл коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, на загальну суму 1 млрд 949 млн 620 тис. гривень. У вказаному Розподілі видатки ЦВК складають 406 млн 802 тис. 43 гривні. На окружні виборчі комісії розподілено 51 млн 172 тис. 292 гривні, на дільничні виборчі комісії – 1 млрд 220 млн 431 тис. 103 гривні. Разом з тим Розподілом передбачено резерв коштів, який складає 271 млн 214 тис. 562 гривні.

Також затверджено середні норми видатків окружної виборчої комісії та середні норми видатків для потреб дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Затверджено Кошторис видатків Центральної виборчої комісії на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України, які здійснюються за бюджетною програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України" на суму 406 млн 802 тис. 43 гривні.

Розглянувши відповідні клопотання, Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року 45 громадським організаціям. А саме: Всеукраїнським громадським організаціям "ГРОМАДА І ЗАКОН", "Центр підтримки громадських ініціатив", громадським організаціям "АНАЛІТИЧНА ГРУПА "ЛЕВІАФАН", "БАТЬКІВЩИНА-КРИВИЙ РІГ", "ВІЛЬНИЙ ВИБІР УКРАЇНИ", "ВОЛЯ!", "ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ", "ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЛІДАРНА МОЛОДЬ", "Всеукраїнський департамент виявлення та протидії корупції в органах влади та місцевого самоврядування", "Громадяни Дніпропетровщини", "Єдина громада Київщини",  "ЗА НАРОДОВЛАДДЯ", "ЗА СЛУГУ НАРОДУ", "ІНСТИТУТ МИРУ ТА РОЗВИТКУ", "КОМАНДА ЗЕ", "КОНЦЕПТ ГРУП", "ЛІГА ВИБОРЦІВ", "ЛІГА ВОЛОНТЕРІВ", "МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТРІУМВІРАТ", "Міжнародний правовий альянс "Консул", "МІЦНА КРАЇНА", "НАРОДНЕ ПАРТНЕРСТВО", "Об’єднання громадян "Центр протидії корупції", "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", "ПАРТІЯ І МИРУ І РОЗВИТКУ", "ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ ЗАВОД – КРИВИЙ РІГ", "РАДА ГРОМАДСЬКОЇ ВАРТИ", "Рупор Ірпеня", "Серця Батьківщини", "СЛУГА НАРОДНИЙ", "СЛУГИ НАРОДНІ", "СЛУГИ НАРОДУ", "СТІНА", "УКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА СВОБОДА", "ФОНД ОЛЕКСАНДРА ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА", "ЦЕНТР ЗАХИСТУ КРИВОРІЖЦІВ", "Центр правової допомоги "Златоуст", "Центр регіональної співпраці "Діалог", "Центр соціальних та економічних досліджень "ПІВДЕНЬ"". А громадським організаціям "Громадянський рух підтримки реформ" – на території Дарницького району міста Києва, "ЗАВЖДИ ПОРУЧ! ЗА ХМЕЛЬНИЧЧИНУ" – на території Хмельницької області, "НАША ВОЛЯ" – на території Харківської області, "НАШЕ ПОКОЛІННЯ" – на території міста Києва, "Подільська об’єднана ліга ініціативних студентів та молоді" та  "Спортивна школа футболу Бєланова – Блохіна" – на території Вінницької області.

Водночас Комісія відмовила у наданні дозволу мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України громадським організаціям "Центр соціально-політичних досліджень", "Академія виборчих перегонів", "ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ТА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ", оскільки питання спостереження за виборчим процесом не належать до їх статутної діяльності.

Таким чином, станом на 3 червня 2019 року Комісія надала дозвіл 135 громадським організаціям мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії

03.06.2019 р.

 www.cvk.gov.ua
 

Офіційно: